Kütüphane

Dünyada En Fazla Kazanan Youtuberlar GÜNCEL

Dünyada En Fazla Kazanan Youtuberlar

Günümüzde çok popüler olan Youtube’un sunduğu fırsatları çok iyi değerlendiren çektileri videolar ile dünyanın en fazla kazanan 10 youtuberini araştırdım güncel olarak son verilere göre dünyada en fazla kazanan youtuberlerı aşağıda sıraladım. 1 tanesi de bizm ülkemizden çıksaydı ayrı sevinirdim inşallah zamanla bizde böyle başarılara imza atarız. Lafı fazla uzatmadan dünyanın en fazla kazanan youtuberlarını inceleyelim.

10. sıra: Logan Paul

2015 yılında, 23 yaşında olan video platformu üzerinde, özellikle vlog’lar için bir kanal olan başka bir kanal oluşturdu. Küçük bir skandala rağmen, Logan Paul yaklaşık 14.5 milyon dolar kazandı

9. sıra: PewDiePie

Dokuzuncu sırada asıl adı Felix Arvid Ulf Kjellberg olan PewDiePie yer alıyor.  YouTube ile geçen yıl yaklaşık 15.5 milyon ABD doları kazandı.

Kanalı bu işe 2010 yılında başladı. İlk başta Let’s Play videolarına odaklandı. Bu arada, Kjellberg’in PewDiePie kanalıyla 80 milyondan fazla abonesi var.

8. sıra: Jacksepticeye

Jacksepticeye kanalı 2007 yılında kuruldu. Let’s Play ve Comedy’i birleştiren İrlandalı Seán William McLoughlin tarafından yönetiliyor. 2018 yılında yaklaşık 16 milyon ABD doları kazandı.

7. sıra: Vanoss Gaming

Kanadalı Evan Fong, kariyerine 2011’de Vanoss Gaming kanalıyla YouTube’da başladı . Oyun sahnesinde bir şovmen olarak tanındı ve şimdi bu sahnenin en etkili kanal operatörlerinden biri olarak kabul edildi . 2018 yılında yaklaşık 17 milyon ABD doları kazandı .

6. sıra: Markiplier

6.sırada oyun kanalı Markiplier geliyor . Gerçek adı Edward Fischbach. Başlıca korku ve aksiyon oyunlarında uzmanlaşmıştır. Geçen yıl 17,5 milyon dolar kazandı

5. sıra: Jeffree Star

Amerikan Jeffree Star , dünyadaki en iyi kazanan YouTuberlar arasında. Kozmetik endüstrisindeki kendi ürünleri ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesi ile YouTuber , 2018’de yaklaşık 18 milyon ABD doları kazandığı düşünülüyor.

4. sıra: DanTDM

Brit Daniel Middleton – YouTube’da DanTDM olarak biliniyor. 2018’deki Minecraft videoları ile yaklaşık  18.5 milyon ABD doları aldı

3. sıra: Dude Perfect

Üçüncülük,  geçen yıl yaklaşık 20 milyon dolarlık geliri olan  Dude Perfect kanalına gitti . Yaratıcı grubu, spor, eğlence ve komedi alanlarında videolar çekiyor.

2. sıra: Jake Paul

İki kardeşe ait olan bu kanal 2018 yılında, tahmini 21,5 milyon dolar kazandı . İki kardeşin hesaplarına toplam 36 milyon ABD doları geldi.

1. sıra: Ryan Toys Review

Ve 2018’in en iyi youtuberi, ABD’li yedi yaşındaki Ryan . Görünüşe göre her çocuğun hayalini yaşıyor: oyuncakları ücretsiz olarak test etmesine izin veriliyor ve hatta bunun için para alıyor!

Her gün küçük çocuğun yeni bir oyuncak sunduğu yeni bir video yükleniyor. 2015 yılında, YouTube kanalı kuruldu. Çocuklukta çok ünlü olmasına rağmen, ebeveynler onu mümkün olduğu kadar iyi korumaya çalışıyor.Tam adı ve nerede yaşadığı bilinmiyor.

2018’de yaklaşık  22 milyon ABD doları Ryan’ın ya da ailesinin hesabına gitti.

Dünyanın en fazla kazanan youtuberlerini inceledik dilerim bi gün bizde dünyanın en iyi youtuberleri arasında yer alırız hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu